Фреска Місто

Всі підкатегорії
123...5...8»
Фотошпалери Вуличка у Венеції
Фотошпалери Вуличка в Венеції
Фотошпалери Веранда з квітами
Фотошпалери Малюнок міста
Фотошпалери Старий дворик
Фотошпалери Вуличка у Греції
Фотошпалери Італійська вуличка
Фотошпалери Італійський дворик
Фотошпалери Морське узбережжя
Фотошпалери Арки з квітами
Фотошпалери Малюнок Венеції
Фотошпалери Квітучий сад біля моря

Фрески з містом – середньовічне зодчество в сучасному стилі

Фрески з містом – це справжній окремий вид мистецтва, який є вдосконаленою варіацією середньовічної фрески. Малювання фресок – це техніка, яка використовувалася для прикрашання соборів, храмів. Також дворяни, які мали великі статки і власні палаци, запрошували художників, щоб ті малювали фрески в їх будинках.

Вважалося, що фреска – це особливий вид мистецтва, який був призначений не тільки для прикраси приміщення, а й щоб показати, наскільки титулованим є господар будинку. Наші фрески з містом на стіну – це оригінальний декор, який хай і не додасть вам титулів, зате підкреслить відмінний смак.

Ми пропонуємо різні варіації таких картин, тому кожен може вибрати те, що йому сподобається і буде добре виглядати в конкретному інтер'єрі. Фрески використовують для різних стилів декору, від класичних до сучасних. Тому кожен може замовити фрески з містом, які будуть ідеально доповнювати загальний антураж. Ми пропонуємо якісну і довговічну продукцію, замовляйте.

Читати далі
Фреска Місто в інтер'єрі
Фотошпалери Човни біля берега
Фотошпалери Човники у Венеції
Фотошпалери Дворик в старому місті
Фотошпалери Париж за вікном
Фотошпалери Панорама на Будапешт
Фотошпалери Автомобіль Лондон
Фотошпалери Гарний дворик в Італії
Фотошпалери Гарний краєвид
Фотошпалери Графічний Нью-Йорк
Фотошпалери Києво-Печерська лавра, малюнок
Фотошпалери Визначні місця Парижу
Фотошпалери Париж та акробати
123...5...8»

Ми не можемо викласти в Каталог усі зображення – їх мільйони, але ми можемо знайти будь-яке за Вашим запитом.

Фрески з містами – середньовічна родзинка в сучасному інтер'єрі

Фрески з містом стануть ідеальним доповненням до витонченого, стильному і елегантному декору в інтер'єрі. Оскільки фрески були відомі ще за часів Середньовіччя, сучасні майстри завжди можуть вивчити роботи і взяти від них краще. Тому всі фрески з містом на стіну, представлені в каталозі – це дуже красиві, оригінальні і вправні роботи, які точно привернуть увагу і викличуть захоплення.

У нас можна знайти різні варіанти, які підходять для вітальні, спальні, кухні, кабінету. Серед фресок знайдеться ті, які добре виглядають в:

  • ампірі;
  • класиці;
  • модерні;
  • арт-деко.
Незважаючи на те, що фрески були популярні в певні період, їх не варто прив'язувати тільки до середньовічних стилів в декорі.

Така родзинка буде доречна скрізь, просто потрібно правильно підібрати сюжет і кольорову гамму. Якщо ви не знайшли те, що задовольнить ваші запити на сто відсотків, тоді можете отримати фрески з містом на замовлення. Наші дизайнера втілять в життя всі ідеї і ваше житло буде дійсно унікальним.