Послуги дизайну

Студія WallArt допоможе реалізувати будь-яку Вашу ідею!

Наші дизайнери щодня займаються розробкою унікальних композицій і втілюють в життя найрізноманітніші проекти.

Найчастіше, доопрацювання зображень включає в себе:

АДАПТАЦІЯ СЮЖЕТУ ПІД РОЗМІРИ СТІНИ

До адаптації фотоошпалер
Виконана адаптація фотошапалер

Якщо важливі для Вас деталі зображення потрапляють на ділянку, де розміщені меблі, знаходяться двері або вікно - не біда! Наші дизайнери зможуть адаптувати сюжет під Ваш інтер’єр, що дозволить зберегти важливі деталі і отримати гарну і завершену композицію на Вашій стіні.

ДОМАЛЬОВУВАННЯ І РЕДАГУВАННЯ СЮЖЕТУ

До редагування фотошпалер
Виконане редагування фотошпалер

У нашому каталозі представлено безліч дизайнів і ідей, але і це ще не все! Практично будь-який сюжет ми можемо відредагувати і домалювати, враховуючи всі Ваші побажання.

КОРЕКЦІЯ КОЛЬОРУ

До корекції кольору фотошпалер
Виконана корекція кольору фотошпалер

При виборі фотошпалер Вам достатньо вибрати основний сюжет, який підходить Вам по композиції. Далі - наші дизайнери зможуть змінити колір і відтінки будь-якого зображення, безпосередньо під Ваш інтер'єр.

СТВОРЕННЯ НОВОГО СЮЖЕТУ

До відтворення фотошпалер
Виконане відтворення фотошпалер

Наші дизайнери - майстри своєї справи! Якщо у Вас є ідея або приклад бажаного зображення - ми з радістю допоможемо і створимо нову, ексклюзивну композицію саме для Вас.

ВІЗУАЛІЗАЦІЯ

До візуалізації фотошпалер
Виконана візуалізація фотошпалер

Якщо складно уявити фотошпалери в своєму інтер'єрі, або вибір стоїть між декількома сюжетами - Вам допоможе візуалізація. Надішліть нам фото Вашої стіни для фотошпалер, і наші дизайнери підготують візуалізацію в Вашому інтер'єрі.