Фотошпалери для Офісу і Кабінета

Всі підкатегорії
Фотошпалери Нічна набережна
Фотошпалери Політична карта, укр
Фотошпалери Париж малюнок
Фотошпалери Абстрактна троянда
Фотошпалери Ейфелева вежа
Фотошпалери Біла цегла
Фотошпалери Екзотичне листя
Фотошпалери Крило літака
Фотошпалери Вінтажна карта
Фотошпалери Карта світу російською
Фотошпалери Кубики
Фотошпалери Білий мармур

Фотошпалери в офіс – відмінне дизайнерське рішення для робочого простору

Фотошпалери в офіс стануть відмінним акцентом, який може створити робочу атмосферу, при цьому буде підіймати настрій. Є багато варіацій для офісів, починаючи від природних пейзажів і закінчуючи монохромними портретами, схематичними зображеннями, навіть картами. У нас можна знайти фотошпалери в офіс, які будуть прекрасно доповнювати конкретний інтер'єр конкретного приміщення.

Хоча офісний стиль, в основному, подібний, все одно, у кожної компанії є свої особливості. Наприклад, деякі вибирають для дизайну яскраві кольори, які поєднують:

  • з білими відтінками;
  • з сірими відтінками;
  • з металевими відтінками.
В такому яскравому мінімалізмі можна використовувати абстракцію, міські пейзажі, двоколірні варіації. А якщо використовуються класичні пастельні тони, тоді краще вибрати щось ніжне, з м'якими кольоровими переходами.

У нас можна замовити фотошпалери в офіс на будь-який смак. Ми пропонуємо тільки якісну продукцію, стійку до ультрафіолету і механічних пошкоджень. Тому наші шпалери служать дуже довго і не втрачають свої характеристик.

Читати далі
Фотошпалери для Офісу і Кабінета в інтер'єрі
Фотошпалери Мегаполіс малюнок
Фотошпалери Стара карта світу
Фотошпалери Куби в перспективі
Фотошпалери Різнобарвна карта світу
Фотошпалери Тунель над мегаполісом
Фотошпалери Світле дерево
Фотошпалери Токіо
Фотошпалери Карта світу із слів
Фотошпалери Антикварна карта світу
Фотошпалери Військовий літак
Фотошпалери Хмарочоси Нью-Йорка
Фотошпалери Геометричні фігури

Ми не можемо викласти в Каталог усі зображення – їх мільйони, але ми можемо знайти будь-яке за Вашим запитом.

Фотошпалери в офіс – цікавий і стильний акцент для кожного робочого простору

Фотошпалери в офіс можуть бути як пейзажними, так і абстрактними. Все залежить від того, для якого кабінету або робочого простору їх вибирають. Наприклад, якщо ви хочете додати акцент в кабінет директора, який виконаний в класичному інтер’єрному стилі, тоді можна купити фотошпалери в офіс з творами мистецтва в стилі бароко або рококо, пейзажні варіації.

А для відкритого робочого простору, навпаки, підійде щось ненав'язливе. Це можуть побут квіткові мотиви, схематичні зображення міста, різні фігури тощо. Для тих, хто не зможе знайти в нашому каталозі те, що підходь на сто відсотків або у нього є свої ідеї, пропонуємо фотошпалери в офіс на замовлення. Розкажіть дизайнерам про свої задуми, покажіть їм фото або ескіз, опишіть всі вимоги.

Вони надрукують для вас ідеальні шпалери, враховуючи кожен нюанс. Ми пропонуємо тільки якісну та довговічну продукцію, яка не вигорає довгі роки. Наші фарби стійкі до механічних пошкоджень, а фарби – до ультрафіолетових променів.