Білі фотошпалери

Всі підкатегорії
123...10...19»
Фотошпалери Пухнасте пальмове листя
Фотошпалери 3Д дерево
Фотошпалери 3Д магнолії
Фотошпалери Тигр 3Д
Фотошпалери Політична карта, укр
Фотошпалери Чудові світлі троянди
Фотошпалери Куби
Фотошпалери Біла цегла
Фотошпалери Чорно-білі дерева
Фотошпалери Квітковий мотив
Фотошпалери Білі кола
Фотошпалери Кубики

Фотошпалери білого кольору – універсальна ніжність і краса на стінах

Фотошпалери в білому тоні – це дуже легкий, приємний, заспокійливий декор, який викликає тільки позитивні емоції, завжди створює комфортну атмосферу. Такі фотошпалери в білому кольорі на стіну стануть хорошою основою для створення інтер'єрної композиції. На такому тлі відмінно виглядають різні кольори і відтінки, як контрастні, так і м'які, пастельні.

Якщо ви хочете використовувати шпалери саме як фон, тоді варто взяти варіацію з ненав'язливими малюнками. Наприклад, квітами, або геометричними фігурами. А якщо хочете купити фотошпалери з білим фоном, щоб вони виконували роль повноцінного елемента дизайну інтер'єру, тоді варто зупинитися на чомусь з більш вираженою фактурою. Ми пропонуємо тільки якісну продукцію, стійку до ультрафіолету і механічних пошкоджень.

Для друку використовуються матеріали, що не містять сполук, які можуть нашкодити вашому здоров'ю. Ми гарантуємо швидку доставку товарів, тому ви завжди отримаєте шпалери до точно обумовленого терміну. У нас широкий асортимент варіацій, тому кожен вибере краще.

Читати далі
Білі фотошпалери в інтер'єрі
Фотошпалери Білий мармур
Фотошпалери Сфери в білому тунелі
Фотошпалери Роза з краплями
Фотошпалери Вічний двигун
Фотошпалери Куби в перспективі
Фотошпалери Дикі лісові тварини
Фотошпалери Білі квіти і сфери
Фотошпалери 3Д сфери
Фотошпалери Дівчина в прикрасах
Фотошпалери Ніжні блакитні півонії
Фотошпалери Париж на цегляній стіні
Фотошпалери Загадковий ліс
123...10...19»

Ми не можемо викласти в Каталог усі зображення – їх мільйони, але ми можемо знайти будь-яке за Вашим запитом.

Фотошпалери з білим фоном – ідеальний елемент декору для будь-якого стилю

Фотошпалери з білим фоном стануть дуже цікавим доповненням для будь-якого стилю дизайну інтер'єру. Незважаючи на те, що це зовсім неяскравий колір, він виглядає дуже контрастно, привертає увагу і допомагає створювати неймовірні стильні інтер'єрні композиції. Купити фотошпалери з білим тоном можна для будь-якого стилю, починаючи від ампіру і закінчуючи хай-тек.

У м'яких, ніжних інтер'єрах дуже добре виглядають шпалери з малопомітними малюнками:

  • колами;
  • квітами.
А для хай-тек, мінімалізму можна підібрати щось з прямими лініями або правильними геометричними фігурами. В арт-деко, еклектикці, модерні такі шпалери можуть послужити дуже хорошою основою для інших елементів декору, меблевих гарнітурів.

А якщо ви хочете щось ексклюзивне – пропонуємо фотошпалери в білому кольорі на замовлення. Ви можете запропонувати нашим дизайнерам ескіз або ідею, а вони реалізують її, використовуючи якісні матеріали, що не містять сполук. Наші фарби не вигоряють на сонці, а основа стійка до механічних пошкоджень.