Фотошпалери Тераццо

Всі підкатегорії
12
Фотошпалери Штучний камінь
Фотошпалери Чорний штучний камінь
Фотошпалери Білий штучний камінь
Фотошпалери Абстракція камінь
Фотошпалери Мозаїка на білому камені
Фотошпалери Кольорова мозаїка
Фотошпалери Строкатий мармур
Фотошпалери Світло-коричневий камінь
Фотошпалери Мармурова мозаїка
Фотошпалери Гарний мозаїчний мармур
Фотошпалери Мармурова мозаїка патерн
Фотошпалери Багатобарвна плитка

Фотошпалери тераццо – декор в стилі італійського мозаїчної підлоги у вашому інтер'єрі

Фотошпалери тераццо – це дуже стильне і цікаве дизайнерське рішення. Ці шпалери мають такий же зовнішній вигляд і забарвлення, як мозаїчні підлоги, які вперше з'явилися в Італії. Саме місцеві майстри створили цей унікальний кольоровий і фактурний дизайн, який виглядає просто чудово і доповнює різні інтер'єрні рішення.

Фотошпалери тераццо на стіну завжди виконані в спокійних тонах, які завдяки контрастним сполученням виглядають дуже цікаво. Через відсутність занадто яскравих відтінків вони добре поєднується з меблевими гарнітурами та декорами різних стилів. Такі шпалери стануть відмінним фоном як для яскравих, так і для більш стриманих кольорових гам.

У нас можна замовити фотошпалери тераццо, які будуть прекрасно доповнювати конкретний інтер'єр, додаючи в нього свою особливу родзинку. Для друку використовуються тільки якісні матеріали, що не містять шкідливих для здоров'я речовин. Всі наші шпалери довговічні, оскільки фарби мають високу стійкість до ультрафіолету, а основи – до механічних пошкоджень.

Читати далі
Фотошпалери Тераццо в інтер'єрі
Фотошпалери Старий мармур
Фотошпалери Білий мозаїчний мармур
Фотошпалери Рожевий мозаїчний мармур
Фотошпалери Зернистий мармур
Фотошпалери Світлий мозаїчний мармур
Фотошпалери Світло-коричневий мармур
Фотошпалери Світло-сірий мозаїчний мармур
Фотошпалери Бежевий мозаїчний мармур
Фотошпалери Холодний мозаїчний мармур
Фотошпалери Строкатий мозаїчний мармур
Фотошпалери Коричневий мозаїчний мармур
Фотошпалери Блакитна мозаїка
12

Ми не можемо викласти в Каталог усі зображення – їх мільйони, але ми можемо знайти будь-яке за Вашим запитом.

Фотошпалери тераццо – особлива атмосфера в вашому приміщенні

Фотошпалери тераццо – це стильне і цікаве інтер'єрне рішення, яке можна використовувати у вітальні, кухні, спальні. Такий ненав'язливий, але дуже цікавий фон допоможе побудувати прекрасну гармонійну композицію, в якій всі елементи декору будуть доповнювати один одного. Ці шпалери виконані в стилі мозаїчної італійської підлоги.

Тому малюнок виглядає немов краплі, які впали на підлогу і створили хоч і абстрактну, але дуже гармонійну композицію. У нас можна купити фотошпалери тераццо, які підійдуть для вашого приміщення і будуть виглядати стильно, красиво, доречно. А якщо ви не зможете нічого вибрати з варіантів, запропонованих в каталозі – для вас фотошпалери тераццо на замовлення.

Розкажіть дизайнерам про те, що ви хочете отримати, покажіть фото або ескіз, і вони втілять вашу ідею в реальність. Ми використовуємо тільки якісні фарби і основи стійкі до ультрафіолету і механічних пошкоджень. Тому наші шпалери будуть довго вам служити, створюючи в приміщенні особливу атмосферу.