Фотошпалери Полиці

Всі підкатегорії
Фотошпалери Таємна бібліотека
Фотошпалери Книжкова шафа
Фотошпалери Бібліотека
Фотошпалери Старовинна бібліотека у Празі
Фотошпалери Шафа з книжками
Фотошпалери Книжкові полиці у бібліотеці
Фотошпалери Кораблик на книжковій полиці
Фотошпалери Полиці з білими книгами
Фотошпалери Книги
Фотошпалери Кімната із книгами
Фотошпалери Бібліотека книжк
Фотошпалери Унікальні книги

Фотошпалери з полицями – ексклюзивний, стильний і затишний інтер'єр

Фотошпалери з полицями – це дуже цікаве рішення, яке зможе стати родзинкою в декорі. Полиці з різними стильними предметами виглядають дуже ефектно, але не завжди є можливість і місце, щоб встановити їх в кімнаті. У таких ситуаціях на допомогу приходять фотошпалери з імітацією полиць. Вони виглядають як справжні, прекрасно доповнюють загальний дизайн і допомагають створити атмосферу затишку, правильно розставивши акценти.

Такі фотокартини виконані в різних стилях, тому можна підібрати те, що підійде для конкретного дизайну і буде добре поєднуватися за кольоровою гамою, фактурою і текстурою. У нас можна замовити фотошпалери з імітацією стелажів, які будуть виглядати дуже красиво, ефектно і не втратять свій презентабельний зовнішній вигляд протягом довгих років.

Для друку ми використовуємо тільки якісні фарби і основи, які не містять сполук, здатних нашкодити здоров'ю. Всі матеріали стійкі до ультрафіолету і механічних пошкоджень. Використовуючи такий декор, ви зможете створити ексклюзивний, стильний і дуже затишний інтер'єр.

Читати далі
Фотошпалери Полиці в інтер'єрі

Фотошпалери зі стелажами – оригінальне рішення для стильного приміщення

Фотошпалери з полицями можна використовувати як в житлових приміщеннях, так і в кафе, ресторанах. Це дуже стильна і цікава деталь доповнить загальний інтер'єр, зробивши його оригінальним впізнаваним. У нас є різні варіації, серед яких можна підібрати те, що підходить під конкретний антураж. Наприклад, якщо кімната виконана в стилі бібліотеки, тоді можна купити фотошпалери з імітацією стелажів, на яких стоять книги.

А коли основний стиль інтер'єру прованс, підійдуть варіанти з невеликим поличками, прикрашені маленькими статуетками, посудом з квітковим малюнком. У нас є десятки різних варіантів, які відрізняються один від одного за кольором, текстурою, оригінальними елементами. А якщо ви не можете знайти те, що подобається на сто відсотків – для вас фотошпалери з імітацією полиць на замовлення.

Поділіться з нашими дизайнерами своєї ідеєю, ескізом або фотографією, і вони надрукують те, що буде повністю відповідати вашим вимогам. Ми використовуємо тільки якісні матеріали, які не викликають алергії, мають високу стійкість проти ультрафіолетових променів і механічних пошкоджень.