Абстрактні шпалери

Всі підкатегорії
123...7...12»
Фотошпалери Золота тюль
Фотошпалери Обличчя
Фотошпалери Абстрактний лабіринт, патерн
Фотошпалери Монохромний патерн
Фотошпалери Яскрава абстракція
Фотошпалери Весняний квітучий сад
Фотошпалери Легкі хвилі
Фотошпалери Мозаїка 3Д
Фотошпалери Світлі блоки 3Д
Фотошпалери Розкішний патерн
Фотошпалери Геометрична текстура 3Д
Фотошпалери Об'ємна геометрія 3Д

Абстрактні шпалери – унікальний декор у вашому будинку

Абстрактні шпалери – це стильне і цікаве рішення для будь-яких приміщень, виконаних в будь-якому стилі. Вважається, що абстракція найкраще підходить для авангарду або еклектики. Але, насправді, абстрактні шпалери на стіну можна використовувати в будь-якому інтер’єрному декорі.

Сьогодні виробники пропонують багато різних кольорових варіацій і поєднань, форм і навіть сюжетів, які підходять для конкретних стилів. Наприклад, якщо ви хочете підібрати щось для спальні, виконаної в стилі ампір або бароко, то для цього приміщення варто брати або пастельні відтінки, або глибокі, темні кольори. А якщо ви хочете додати акцент або зробити цікавий фон у вітальні, основний стиль якої арт-деко, тоді можна використовувати яскраві контрастні кольори, нестандартні форми.

У нас можна замовити абстрактні шпалери, які будуть не тільки добре виглядати, але і прослужать довгі роки. Для друку використовуються безпечні матеріали, які не містять шкідливих речовин, стійкі до ультрафіолету і механічних пошкоджень. Замовляйте, і створюйте унікальний декор в будинку.

Читати далі
Абстрактні шпалери в інтер'єрі
Фотошпалери Строкаті осіннє листя
Фотошпалери Блакитний в'язаний візерунок
Фотошпалери Прекрасний сад, абстракція
Фотошпалери Милі монстрики
Фотошпалери Біла абстракція 3Д
Фотошпалери Графічний градієнт
Фотошпалери Смуги
Фотошпалери Рожеве в'язане полотно
Фотошпалери Абстрактні плями
Фотошпалери Абстракція
Фотошпалери Сяючі ромби
Фотошпалери Терраццо дитяче
123...7...12»

Ми не можемо викласти в Каталог усі зображення – їх мільйони, але ми можемо знайти будь-яке за Вашим запитом.

Абстрактні шпалери – оригінальний та нестандартний декор в вашому домі

Абстрактні шпалери патерни – це дуже цікавий декор, який підходить для різних приміщень, як житлових, так і кафе, ресторанів, студій йоги, спа-салонів і салонів краси і так далі. Такі прості і, в той же час, цікаві шпалери, дуже добре поєднуються будь-якими меблевими гарнітурами.

Просто потрібно вибрати ті, які будуть добре поєднуватися з тематикою і формою малюнків, а також за кольоровою гамою, з дизайном меблевих гарнітурів і іншими предметами інтер'єру. У нас можна купити цікаві абстрактні шпалери в будь-яких кольорах і відтінках. В асортименті є як пастельні варіації, так і яскраві відтінки. Ми пропонуємо шпалери з будь-якими повторюваними малюнками. А якщо у вас є свої ідеї, тоді пропонуємо абстрактні шпалери на замовлення.

Звертайтеся до наших фахівців, показуйте фото, діліться ескізами і вони реалізують всі ваші задуми, враховуючи кожен нюанс. Ми використовуємо тільки безпечні матеріали, які можна використовувати в кожному приміщенні, в тому числі і дитячій. Наші фарби стійкі до ультрафіолету, а основи – до механічних пошкоджень.