Дитячі шпалери

Всі підкатегорії
Фотошпалери Сіре місто
Фотошпалери Казковий Париж, акварель
Фотошпалери Повітряні кулі, акварель
Фотошпалери Кольоровий футбольний м'яч
Фотошпалери Рожеві бантики
Фотошпалери Єдинороги малюнок
Фотошпалери Терраццо дитяче
Фотошпалери Білі олені у лісі
Фотошпалери Панди
Фотошпалери Каченята
Фотошпалери Добрі звірята
Фотошпалери Казкові будиночки гномів

Дитячі шпалери – особливий світ фарб і чудес для спальні дитини

Дитячі шпалери – це сучасний елемент декору, який може легко перетворити кімнату дитини в справжній чарівний світ, де все можливо і все мрії збуваються. При цьому такі фотошпалери недорого коштують, легко клеються без допомоги фахівців. Ми пропонуємо дитячі шпалери на стіну з десятками різних сюжетів. У нас є все, починаючи від милих тваринок для найменших, закінчуючи красивими пастельними фотокартинами для підлітків.

Ми пропонуємо фотошпалери з персонажами мультфільмів, казок, чарівними істотами. Кожна фотокартина – це маленький шедевр, який буде прекрасно доповнювати загальний антураж в кімнаті і добре виглядати з меблевим гарнітуром, іншими елементами декору. У нас можна замовити дитячі фотошпалери на будь-який смак.

Ми пропонуємо тільки безпечну продукцію. Для цього використовуємо матеріали, що не містять елементів, які можуть викликати алергію або якось інакше нашкодити організму. Щоб шпалери довго не втрачали презентабельний вигляд, використовуються фарби, стійкі до ультрафіолету і основи, які дуже складно подряпати.

Читати далі
Дитячі шпалери в інтер'єрі
Фотошпалери Різнобарвний ялиновий ліс
Фотошпалери Райдужний слон
Фотошпалери Зайчата
Фотошпалери Літаки і повітряні кулі
Фотошпалери Лісові звірі навесні
Фотошпалери Лісові звірята
Фотошпалери Милі зайчики
Фотошпалери Голландські будиночки
Фотошпалери Мила веселка
Фотошпалери Будиночки
Фотошпалери Дитяча дорога
Фотошпалери Тигренята

Ми не можемо викласти в Каталог усі зображення – їх мільйони, але ми можемо знайти будь-яке за Вашим запитом.

Дитячі шпалери – ключ до чарівництва і магії в кімнаті вашої дитини

Дитячі шпалери – величезний прекрасний світ, який допоможе дитині повірити в чарівництво і відчути, що всі мрії збуваються, фантазії стають реальністю і може статися будь-яке диво, досить лише сильно забажати. Вирішивши купити дитячі шпалери, ви даруєте своєму малюкові не просто красиву декорацію.

Дивлячись на такі фотокартини, він зможе легко відправитися в світ своїх фантазій, подорожувати незвіданими планетами, борознити морські простори, зустрічатися з ельфами і феями, сміливо боротися з розбійниками і відкривати нові землі. Ми пропонуємо дуже широкий асортимент товарів, тому відповідну варіацію знайти не так вже й складно. Але якщо ви все ж не змогли підібрати те, що сподобається дитині на сто відсотків – у нас є послуга дитячі фотошпалери на замовлення.

Вам потрібно поділитися ідеєю, показати фото або ескіз нашим дизайнерам, а вони реалізують задум, використовуючи якісні сучасні матеріали. Наші фарби і основи не вигоряють на сонці, не піддаються механічним пошкодженням. А ще, вони не містять шкідливих елементів і безпечні для дітей.