Етно шпалери

Всі підкатегорії
12
Фотошпалери Фреска Стародавньої Греції
Фотошпалери Самураї
Фотошпалери Зміїна шкіра
Фотошпалери Грецька міфологія
Фотошпалери Життя в Древньому Єгипті
Фотошпалери Єгипетська фреска
Фотошпалери Єгипетські боги
Фотошпалери Сонце і місяць
Фотошпалери Блідо-сині візерунки
Фотошпалери Візерунки на рельєфній стіні
Фотошпалери Візерунки на старій стіні
Фотошпалери Обсипається стіна з візерунком

Шпалери етно – оригінальний декор для вашого будинку і не тільки

Шпалери етно – це ідеальне дизайнерське рішення для приміщень, в яких обраний етнічний, авангардний стиль декору. Також добре ці фотошпалери можуть виглядати в провансі, арт-деко, навіть еклектиці. Шпалери етно на стіну виглядають дуже красиво, нестандартно, при цьому не дисонують із загальним інтер'єром.

Завдяки цьому такий декор виглядає дуже доречно, добре поєднується з різними меблевими гарнітурами, іншими елементами декору. У нас можна замовити шпалери етно, які прекрасно будуть виглядати не тільки в житлових приміщеннях, але і в кафе, ресторанах з певним антуражем. Ми пропонуємо тільки якісні товари, які не викликають алергії і не мають негативного впливу на організм.

Наші фотошпалери не доведеться міняти довгі роки, оскільки вони не вигоряють на сонці і не втрачають презентабельного зовнішнього вигляду. А все завдяки тому, що наші фарби стійкі до ультрафіолету, а основи – до механічних пошкоджень. Наші шпалери легко наклеїти без допомоги професіоналів. Тому замовляйте і отримуйте доставку в найкоротші терміни.

Читати далі
Етно шпалери в інтер'єрі
Фотошпалери Арабський стиль
Фотошпалери Строкатий квітковий візерунок
Фотошпалери Журавлі та золоті візерунки
Фотошпалери Візерунки на дерев'яних дошках
Фотошпалери Состаренная бежева стіна
Фотошпалери Візерунки в золоті та журавлі
Фотошпалери Етнічний мотив
Фотошпалери Яскравий етнічний візерунок
Фотошпалери Мозаїка з гальки
Фотошпалери Орнамент з ромбів
Фотошпалери Національна вишивка
Фотошпалери Гарний квітковий малюнок
12

Ми не можемо викласти в Каталог усі зображення – їх мільйони, але ми можемо знайти будь-яке за Вашим запитом.

Шпалери етно – декор, заряджений позитивною енергією предків

Шпалери етно допоможуть зробити антураж приміщення дуже цікавим, нестандартним і колоритним. У кожної культури є своє першоджерело, і, в чомусь, такі джерела дуже схожі. Тому що вони побудовані на символізмі. Символи – це не просто малюнки, вони несуть в собі особливу енергетику, є своєрідним ключем до етносу.

Тому вирішивши купити шпалери з етно, ви отримаєте не просто гарний декор, а справжнє, енергетично заряджене послання від предків, яке може закликати в будинок радість, щастя й удачу. Ми пропонуємо варіанти з різними малюнками, тому ви завжди зможете вибрати те, що підійде не тільки за кольором і формою, а й за енергетикою.

А якщо у вас є свої цікаві ідеї, начерки, фото, ескізи – поділіться ними з нашими дизайнеарми. Вони готові надрукувати будь-які фотошпалери, враховуючи всі побажання і нюанси. Для друку ми використовуємо якісні матеріали, що не містять небезпечних сполук, здатних нашкодити здоров'ю. Наші фарби стійкі до ультрафіолету, а основи – до механічних пошкоджень.